Dom

EPM (Wuxi) New Materials Co., Ltd.

Kilka słów o nas
Chiny EPM (Wuxi) New Materials Co., Ltd. profil firmy
Chiny EPM (Wuxi) New Materials Co., Ltd. profil firmy
Chiny EPM (Wuxi) New Materials Co., Ltd. profil firmy
Chiny EPM (Wuxi) New Materials Co., Ltd. profil firmy
Chiny EPM (Wuxi) New Materials Co., Ltd. profil firmy
1 2 3 4 5

EPM (Wuxi) New Materials Co., Ltd.

EPM (Wuxi) New Materials Co., Ltd., z siedzibą w Wuxi, Chiny, zostało zorganizowane przez aspirujących młodych ludzi, którzy mają takie samo marzenie, aby zaoferować naszą wiedzę fachową, usługi i produkty wysokiej jakości globalnym nabywcom, a jednocześnie stworzyć własną świetlaną przyszłość dzięki nieustające wysiłki.
We came from different areas, each of us have more than 20 years experience in sales, sourcing, manufacturing and technology. Pochodzimy z różnych obszarów, z których każdy ma ponad 20-letnie doświadczenie w sprzedaży, zaopatrzeniu, produkcji i technologii. We focused on production and trading of followings, Skoncentrowaliśmy się na produkcji i handlu następującymi produktami,
1. Poliestrowe i nylonowe tkaniny kordowe do opon, do węży i ​​sprężyn powietrznych, zarówno klasy A, jak i klasy B.
2. Zanurzone tkaniny EP / EE / PP / NN / EN na gumowe przenośniki taśmowe i tkaniny greige (lub po procesie podgrzewania i powlekania) na lekkie przenośniki taśmowe z PVC / PE / TPU.
3. Technicznie dostosowane tkaniny, takie jak membrana, siatka, fartuch, tkanina z pojedynczego włókna, tkanina podszewka, tkanina poręczy windy i inne.
4. PET / Nylon 6 / Nylon 66 Przędza przemysłowa, barwiona w kolorze białym i domieszkowym, skręcona, wiązana i aktywowana klejem.
5. Granulaty HDPE, LDPE i LLDPE o różnych gatunkach.
6. Seria maszyn do formowania gumy, w tym maszyna do formowania wulkanizacji, maszyna do formowania próżniowego, maszyna do formowania próżniowego i inne niestandardowe maszyny.
7. Lekki przenośnik taśmowy z PVC / PE / TPU i inne niestandardowe pasy.
8. Przenośniki taśmowe

9. Naturalne zasłony wykonane z bambusa, konopi, bawełny.
The suppliers we selected and cooperated have worked for many years and already win the good reputations in the market. Dostawcy, których wybraliśmy i współpracowaliśmy, pracują od wielu lat i już zdobywają dobrą reputację na rynku. We are committed to provide best choices for domestic and international customers. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najlepszy wybór dla klientów krajowych i międzynarodowych.
Pracujmy razem, aby stworzyć coś nowego, pokażemy Ci naszą wyjątkowość!

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Agent

Importer

Eksporter

Firma Handlowa

Sprzedawca

marki : EPM

Ilość pracowników : 80~100

Rok założenia : 2018

pc Export : 50% - 60%

Usługowe

EPM (Wuxi) New Materials Co., Ltd., która znajduje się w Hudai Industrial Zone of Wuxi, zajmuje się głównie sprzedażą nowych materiałów energetycznych, materiałów tekstylnych, produktów z tworzyw sztucznych, wyrobów gumowych, włókien chemicznych i innych. Koncentrujemy się na imporcie i eksporcie samozarządzania oraz jako agent dla wszelkiego rodzaju towarów i technologii. Jesteśmy zaangażowani w zapewnianie najlepszych wyborów użytkownikom krajowym i międzynarodowym dzięki naszej wiedzy, obsłudze posprzedażnej i nieustającym wysiłkom.

 

Chiny EPM (Wuxi) New Materials Co., Ltd. profil firmy 0

Firma Zespół

EPM (Wuxi) New Materials Co., Ltd., zostało zorganizowane przez aspirujących młodych ludzi, którzy mają takie samo marzenie, aby zaoferować naszą wiedzę, usługi i produkty wysokiej jakości globalnym nabywcom, a tymczasem uczynić z naszej świetlanej przyszłości nieustanne wysiłki.
Pochodzimy z różnych obszarów, z których każdy ma ponad 20-letnie doświadczenie w sprzedaży, zaopatrzeniu, produkcji i technologii.

Jesteśmy zobowiązani do oferowania naszym klientom najbardziej odpowiednich produktów z najlepszą obsługą.

Zaufaj nam, wybierz nas, będziesz miał wyjątkowo satysfakcjonujące doświadczenie!

Chiny EPM (Wuxi) New Materials Co., Ltd. profil firmy 0

 

KONTAKT

Adres: No.2, Cuizhu Rd., Strefa przemysłowa Hudai, okręg Binhu, Wuxi, 214161, Chiny

Adres fabryczne:No.2, Cuizhu Rd., Strefa przemysłowa Hudai, okręg Binhu, Wuxi, 214161, Chiny